Ferrara Holiday Homes 7 Bedroom Villa With Private Pool

  • 976 m²

Legfeljebb 20 vendéget fogadva, a Ferrara Holiday Homes 7 Bedroom Villa With Private Pool Dubaj az olyan oktatási helyszínektől, mint az az Amerikai Egyetem, 3 km-re található. A villa jakuzzival és pezsgőfürdővel várja a pihenni vágyó vendégeket.

A Ferrara Holiday Homes 7 Bedroom Villa With Private Pool vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. Az olasz konyha ételeinek megkóstolásához a vendégek az Oregano - Jumeirah Islands Pavillion látogathatnak el, mely csak 14 percnyi sétára található.

A The Montgomerie golfpálya Dubaj csaknem 25 perc sétára, a Business Bay állomás vasútállomás pedig 21 km-re helyezkedik el az ingatlantól. Az Emirates Golfklub 3,1 km-re helyezkedik el.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Ferrara Holiday Homes 7 Bedroom Villa With Private Pool Dubaj
Royal Palazzo With Private Pool And Bbq On Marina, Huge 7Bedroom Villa
Csak mobilra érvényes ár

Royal Palazzo With Private Pool And Bbq On Marina, Huge 7Bedroom Villa

8.3
Nagyon jó 10 értékelés
0 m az ingatlantól
Royal Private Pool, Lux 7-Bedroom Villa On Marina
Csak mobilra érvényes ár

Royal Private Pool, Lux 7-Bedroom Villa On Marina

81 m az ingatlantól
USD 1362 USD 1226
éjszakánként
Signature 7-Bedroom Villa Marina
Csak mobilra érvényes ár

Signature 7-Bedroom Villa Marina

10
Nagyszerű 2 értékelés
227 m az ingatlantól
USD 1075 USD 968
éjszakánként

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Étkezési lehetőségek

    • Piknik terület/Kempingasztalok

    Pihenés

    • Kültéri úszómedence
    • Napozóterasz
    • Kert
    • Jacuzzi

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Terasz
    • Kerti bútor

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Kandalló

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-23:59 között
    Kijelentkezés: 11:00 óráig
    Engedély száma1404715
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Van konyha a Ferrara Holiday Homes 7 Bedroom Villa With Private Pool területén?
      Igen, a Ferrara Holiday Homes 7 Bedroom Villa With Private Pool felszerelt konyhasarkot biztosít.
    • A Ferrara Holiday Homes 7 Bedroom Villa With Private Pool nyitva áll a háziállattal utazó vendégek számára?
      Sajnos háziállat nem engedélyezett a helyszínen.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Ferrara Holiday Homes 7 Bedroom Villa With Private Pool Dubaj

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár